Meklēšana


Palīdzība
 • Konstitucionālo tiesību pētniecība internetā
  Lapu ar ASV, to štatu un citu pasaules valstu konstitūcijām saišu kolekcija, saites uz zinātniskām publikācijām, tiesu spriedumiem, konstitucionālo tiesību pētniecības organizācijām.

 • Konstitucionālo tiesību resursi
  ASV Miera institūta sagatavots resursu katalogs, kurā apkopotas saites uz materiāliem par konstitūcijām un konstitūciju izstrādes procesu.

 • Legislationline. EDSO datubāze
  Bezmaksas datu bāze, ko nodrošina Eiropas Drošības un sadarbības organizācija (EDSO). Tajā ir apvienoti starptautiskie tiesību akti, kā arī EDSO valstu nacionālie tiesību akti, kas attiecas uz likuma varu un regulē cilvēktiesību un pamatbrīvību jautājumus.

 • LEXTAL. Baltijas advokātu birojs
  LEXTAL ir pilna pakalpojumu klāsta advokātu birojs, kura pārstāvniecības atrodas visās trijās Baltijas valstīs. Advokātu biroja mājas lapā atrodama informācija par biroja vēsturi, komandu kā arī biroja prakses jomām.

 • Lietuvas Republikas Ārlietu ministrija
  Informācija par Ārlietu ministrijas darbību, diplomātiskām pārstāvniecībām, starptautiskām aktivitātēm, Lietuvas integrāciju Eiropas Savienībā un NATO, kā arī konsulāra informācija. Lietuvas Republikas noslēgto līgumu datu bāze. Lietuvas starptautisko attiecību analīze ar pasaules valstīm un starptautiskām organizācijām.

 • Lietuvas Republikas Konstitucionālā tiesa
  Pieejama Lietuvas Republikas Konstitūcija, informācija par Konstitucionālās tiesas darbību, tiesnešiem, procedūru kā arī Tiesas lēmumu, nolēmumu un spriedumu datu bāze kopš 1993. gada. Konstitucionālās tiesas publikāciju saraksts. Kopš 1993. gada Tiesā saņemto lūgumu un iesniegumu statistisks pētījums.

 • Lietuvas Republikas Tieslietu ministrija
  Informācija par Lietuvas Tieslietu ministrijas struktūru un aktivitātēm, kā arī tās pakļautībā esošām iestādēm.

 • Lietuvas Republikas valdība
  Lietuvas Republikas valdības sastāvs, tās darbība, aktualitātes, ministrijas, tiesību aktu datu bāze, Ministru prezidenta birojs un Ministru kabineta kanceleja.

 • Lietuvas Republikas valdības Eiropas Komiteja
  Lietuvas valdības aktivitātes saistībā ar iestāšanās procesu Eiropas Savienībā, informācija par iestāšanās sarunām, pievienošanās partnerību, Eiropas Komitejas programmām, saites uz citām lapām par Lietuvu.

 • Lietuvas Republikas Valsts prezidents
  Informācija par Lietuvas Republikas prezidentu, viņa aktivitātēm. Pieejamas runas, preses paziņojumi.

 • Lietuvas tiesību akti
  Lietuvas tiesību aktu pilnu tekstu datubāze (bezmaksas, izstrādātājs - Lietuvas Republikas Saeima). Plašas meklēšanas iespējas - pēc valodas (lietuviešu, angļu, franču vācu, krievu), institūcijas, dokumentu tipa u.c.

 • Lietuvas tiesību sistēmas ceļvedis
  Elonas Norvaisaites ceļvedis sniedz informāciju par Lietuvas valdības resursiem internetā, Lietuvas tiesu sistēmu un tiesu nolēmumiem, sekundāriem, komerciāliem avotiem, portāliem, kā arī plašu informāciju par likumdošanas aktiem interneta tīklā, jurista profesiju, juridisko dokumentu publikācijām.

 • Metida. Advokātu birojs
  Informācija par advokātu biroju Metida, tā darbības jomām un sniegtajiem pakalpojumiem Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Lapā atrodama informācija par dažādiem ar intelektuālā īpašuma aizsardzību saistītiem jautājumiem. Tāpat pieejamas arī publikācijas, Lietuvas Republikas tiesas spriedumi un saistes, saistība ar intelektuālā īpašuma aizsardzību Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Eiropā.

 • N-Lex. Kopējs valstu tiesību aktu portāls
  Tīmekļa vietne "N-Lex" piedāvā pieeju oficiālajām tiesību aktu datubāzēm Eiropas Savienības 28 dalībvalstīs.

 • Nodokļu un grāmatvedības saišu rādītājs
  Informācija par ASV nodokļu un grāmatvedības likumdošanu, saišu katalogs pēc tēmām. Starptautiskās nodokļu un grāmatvedības saišu katalogs ar sadalījumu pa valstīm, katalogs ar starptautisko nodokļu un grāmatvedības un citu starptautisko organizāciju mājas lapām, nodokļu un grāmatvedības programmatūras piedāvājums, saite uz mājas lapām par Eiropas savienību un pievienotās vērtības nodokļa likumdošanu tajā, starptautisko līgumu nodokļu jomā teksti, saites uz pasaules valstu valdību mājas lapām. ASV nodokļu veidlapu meklēšanas iespējas, saites uz uzziņas mājas lapām, jaunumi, izdevniecību mājas lapu saraksts, nodokļu apkārtrakstu katalogs, zinātnisko publikāciju katalogs, darba piedāvājumi. Finansu grāmatvedības, krāpšanas novēršanas, finansu vadības mājas lapu katalogs. Valsts iestāžu un bezpeļņas organizāciju finansu vadība.

1234