Meklēšana


Palīdzība
 • Šveices likumu apkopojums
  Likumu sistematizētā kolekcija veidota uz šveices federālo likumu no 1996. gada 6. oktobra bāzes. Kolekcija ietver likumus, noteikumus, spriedumus, starptautiskās konvencijas, līgumus un lēmumus.

 • Šveices oficiālais interneta portāls
  Portālā indivīdiem un uzņēmējiem iespējams iegūt praktisku informāciju par tādām šveices tiesību nozarēm kā nodokļu tiesības, civilprocess, kriminālprocess, cilvēktiesības, vides tiesības, mediācija, darba tiesības, komerctiesības u.c.

 • Šveices tiesību portāls
  Portālā pieejami šveices federālie un kantonu tiesību akti, informācija par jaunumiem likumdošanā, saites uz interneta resursiem par šveices federālajām un kantonu tiesībām.

 • Šveices tiesību sistema un tiesību pētniecība
  Gregory M. Bovey ceļvedis piedāvā informāciju par šveices valsts iekārtu, likumdošanu, tiesu nolēmumiem. Pieejama informācija par juridisko izglītību,juridiskajām profesijām, juridisko literatūru, juridiskajiem žurnāliem un juridiskās literatūras izdevējiem. Juridisko resursu ceļveži.

 • Tanzānijas tiesību sistēmas un tiesību pētniecības ceļvedis
  Bahame Tom Nyanduga, Christabel Manning un Seka Kasera ceļvedis sniedz informāciju par Tanzānijas valsts iekārtu, likumdošanu, valsts pārvaldes organizāciju un tiesu iekārtu. Pieejam informācija par tiesību avotiem, tiesu nolēmumiem, juridisko izglītību un profesijām. Elektroniskie resursi.

 • Thomson Reuters. Jaunzēlande
  Maksas datubāze, kurā pieejama informācija par tiesībām un uzņēmējdarbību Jaunzēlandē.

 • Tiesību ceļvedis. Austrija
  Juridisko saišu katalogs ar Austrijas parlamenta, valdības, prezidenta, konstitucionālās tiesas, tieslietu ministrijas un citu juridisko resursu interneta lapām. Ietver arī saites uz vispārīgu informāciju par Austriju.

 • Tiesiskās reformas datu bāze
  Resurss satur ap 6800 ierakstu par tiesisko reformu - dokumenti par Kanādas, ASV un citu jaunattīstīto demokrātisko valstu tiesiskās reformas aģentūru izdotajiem ziņojumiem un publikācijām.

 • Tribal Court Clearinghouse. ASV pamatiedzīvotāju tiesības
  ASV pamatiedzīvotāju tiesību resursi. Informācija par pamatiedzīvotāju jurisdikciju un tiesībām, kā arī federālie un štatu tiesību avoti, kas attiecas uz pamatiedzīvotāju tiesībām, kā arī plaša informācija par tematiem, kas saistīti ar pamatiedzīvotāju tiesībām.

 • Trinidadas un Tobago Republikas parlaments
  Oficiālā Trinindadas un Tobago parlamenta interneta lapa. Resurss satur informāciju par parlamentu, tā struktūru, parlamenta locekļiem un darbību, kā arī informāciju par republikas prezidentu, premjerministru un ombudu. Papildus, resurss ietver Trinidadas un Tobago likumdošanas aktus kopš 1995.gada.

 • Turcijas valsts iekārtas un tiesību pētniecības ceļvedis
  Serap Yazici ceļvedis satur informāciju par Turcijas Republikas valsts iekārtu, likumdošanu, valsts pārvades organizāciju un tiesu sistēmu. Pieejama informācija par Turcijas tiesību avotiem. Dažādu organizāciju, institūciju, juridisko augstskolu un juridisko žurnālu elektroniskās adreses.

 • Turkmenistānas tiesību sistēmas ceļvedis
  Oleg Stalbovsky un Maria Stalbovskaya ceļvedis satur informāciju par Turkmenistānas valsts iekārtu, likumdošanu, valsts pārvaldes organizāciju un tiesu sistēmu. Pieejama informācija par Tukmenistānas tiesību sistēmu un tiesību avotiem.Ceļvedī iekļautas noderīgas valsts organizāciju, institūciju un juridiskās informācijas elektroniskās adreses.

 • Ugandas tiesību sistēma un tiesību nozares
  Brenda Mahoro ceļvedis satur informāciju par valsts iekārtu, likumdošanu, valsts pārvaldes organizāciju un tiesu sistēmu. Pieejama informācija par tiesību avotiem, tiesu nolēmumiem un juridisko literatūru. On-line tiesību avoti.

 • Ukrainas tiesību akti
  Ukrainas tiesību aktu tulkojumi angļu valodā.

 • Ukrainas tiesību ceļvedis
  Myroslavas Kryvonos un Alexander Biryukov ceļvedis sniedz informāciju par Ukrainas tiesību sistēmas vēsturi, valsts varu, likumdošanas sistēmu, tiesu varu, izpildvaru, dažādām tiesību nozarēm, juridisko izglītību, juridisko literatūru un interneta saitēm

4567891011121314