Meklēšana


Palīdzība
 • Šveices tiesību sistēma. Ceļvedis ārzemju pētniekiem
  Fridolin M.R. Walther ceļvedis ietver informāciju par šveices federālo sistēmu, līgumiem un konvencijām, likumdošanu, tiesu lietām, informāciju par galvenajiem resursiem elektroniskā un papīra formātā galvenajās tiesību nozarēs, bibliotēkām, jurista profesiju un organizācijām.

 • Šveices tiesību sistema un tiesību pētniecība
  Gregory M. Bovey ceļvedis piedāvā informāciju par šveices valsts iekārtu, likumdošanu, tiesu nolēmumiem. Pieejama informācija par juridisko izglītību,juridiskajām profesijām, juridisko literatūru, juridiskajiem žurnāliem un juridiskās literatūras izdevējiem. Juridisko resursu ceļveži.

 • Tadžiku tiesību sistēmas pētniecības ceļvedis
  Nargis Bozorovas ceļvedis sniedz informāciju par Tadžikistānas vēsturi, tiesību sistēmu, likumdošanu, konstitūciju, valdības struktūru, kā arī saistītajiem interneta resursiem.

 • Taivānas tiesību pētniecības ceļvedis
  Alex (Xiaomeng) Zhang veidotais ceļvedis sniedz Taivānas tiesību sistēmas pārskatu, kā arī apkopo noderīgus resursus padziļinātai Taivānas tiesību pētniecībai.

 • Tanzānijas tiesību sistēmas un tiesību pētniecības ceļvedis
  Bahame Tom Nyanduga, Christabel Manning un Seka Kasera ceļvedis sniedz informāciju par Tanzānijas valsts iekārtu, likumdošanu, valsts pārvaldes organizāciju un tiesu iekārtu. Pieejam informācija par tiesību avotiem, tiesu nolēmumiem, juridisko izglītību un profesijām. Elektroniskie resursi.

 • Tiesību ceļvedis internetā. Īrija
  ASV Kongresa bibliotēkas veidots saišu apkopojums, kas ietver saites uz īrijas tiesību aktu un tiesu prakses resursiem, kā arī tiesību izpētes ceļvežiem.

 • Tiesību pētniecība Moldovā
  Marianas Harjevschi un Svetlanas Andritchi ceļvedis sniedz informāciju par Moldovas tiesību sistēmu, izpildvaru, likumdošanas un tiesu varu, informāciju par tiesiskām institūcijām un noderīgas interneta saites. Informācija par Moldovas tiesību resursu sistēmu.

 • Tiesu dienests Anglijā un Velsā
  Tiesu dienests ir Lielbritānijas Konstitucionālo lietu departamentam pakļauta aģentūra, kuras mājas lapā ir atrodama informācija par tiesām un tribunāliem Anglijā un Velsā - karaļnama tiesa, apgabala un apelāciju tiesas. Informācija par šo tiesu spriedumiem, dienas kārtību, valsts nodevām vēsturi un citām lietām. Saites uz citām mājas lapām par oficiālo noderīgu informāciju un citām Lielbritānijas valsts iestādēm.

 • Trinidadas un Tobago Republikas tiesu vara
  Oficiāla interneta resurss, kas satur informāciju par Trinidadas un Tobago Republikas Augstāko tiesu, tās misiju, struktūru, tiesnešiem un tiesas darbību; tiesneša amatu; tiesas administrāciju. Lapā atrodami arī Augstākās tiesas un Apelācijas tiesas spriedumi kopš 2001.gada un tiesu darbību regulējošus normatīvos aktus kā arī citas noderīgas saites uz resursiem saistībā ar Trinidadu un Tobago.

 • Tunisijas tiesību sistēmas ceļvedis
  Dahmene Touchent un Aviva Zimbris ceļvedis ietver informāciju par Tunisijas valsts iekārtu, tiesību sistēmu un juridisko izglītību.

 • Turcijas valsts iekārtas un tiesību pētniecības ceļvedis
  Serap Yazici ceļvedis satur informāciju par Turcijas Republikas valsts iekārtu, likumdošanu, valsts pārvades organizāciju un tiesu sistēmu. Pieejama informācija par Turcijas tiesību avotiem. Dažādu organizāciju, institūciju, juridisko augstskolu un juridisko žurnālu elektroniskās adreses.

 • Turkmenistānas tiesību sistēmas ceļvedis
  Oleg Stalbovsky un Maria Stalbovskaya ceļvedis satur informāciju par Turkmenistānas valsts iekārtu, likumdošanu, valsts pārvaldes organizāciju un tiesu sistēmu. Pieejama informācija par Tukmenistānas tiesību sistēmu un tiesību avotiem.Ceļvedī iekļautas noderīgas valsts organizāciju, institūciju un juridiskās informācijas elektroniskās adreses.

 • Ugandas tiesību sistēma un tiesību nozares
  Brenda Mahoro ceļvedis satur informāciju par valsts iekārtu, likumdošanu, valsts pārvaldes organizāciju un tiesu sistēmu. Pieejama informācija par tiesību avotiem, tiesu nolēmumiem un juridisko literatūru. On-line tiesību avoti.

 • Ukrainas tiesību ceļvedis
  Myroslavas Kryvonos un Alexander Biryukov ceļvedis sniedz informāciju par Ukrainas tiesību sistēmas vēsturi, valsts varu, likumdošanas sistēmu, tiesu varu, izpildvaru, dažādām tiesību nozarēm, juridisko izglītību, juridisko literatūru un interneta saitēm

 • Uzbekistānas juridiskās pētniecības ceļvedis
  Marias S. Stalbovskaya ceļvedis ietver vēsturisku Uzbekistānas tiesību sistēmas apskatu, valsts varas dalīšanas principa realizāciju Uzbekistānā, informāciju par galvenajiem Uzbekistānas tiesību avotiem (tiesību aktu hierarhiju), parlamenta un valdības informāciju, likumdošanu, kā arī juridiskos interneta resursus.

12345678910