Meklēšana


Palīdzība
 • Klavins Ellex. Zvērinātu advokātu birojs
  Informācija par advokātu biroja pakalpojumiem, tajā praktizējošajiem advokātiem, advokātu palīgiem un juristiem, biroja pieredzi un darbību tādās jomās kā apvienošanās un sabiedrību iegāde/komercdarbība, tirdzniecība un tehnoloģijas, finanses un nodokļi, Eiropas Savienības un konkurences tiesības, darba tiesības, īpašums un vides tiesības, strīdu risināšana. Mājaslapā atrodama arī biroja jaunāko ziņu un notikumu sadaļā, kurā pieejamas arī publikācijas.

 • Klotiņi & Serģis. Zvērinātu advokātu birojs
  Zvērinātu advokātu birojs Klotiņi & Serģis piedāvā pakalpojumus komercsabiedrībām, valsts un pašvaldību iestādēm un privātpersonām dažādās tiesību jomās, piedāvājot arī starptautiskas iespējas un risinājumus. Mājas lapā pieejama informācija par biroju, tā darbiniekiem kā arī par piedāvātajiem pakalpojumiem. Tāpat lapā atrodamas arī publikāciju sadaļa.

 • Latvijas investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)
  Informācija par Latviju un biznesa iespējām Latvijā, kas paredzēta gan vietējiem, gan ārvalstu uzņēmējiem un investoriem. Standartizācijas principi Eiropas Savienībā. Latvijas valsts atbalsta programmas, ārējā tirdzniecība, investīciju piesaiste, pieejami arī normatīvie akti kas saistīti ar LIAA darbības jomu.

 • Latvijas Republikas Valsts zemes dienests
  Informācija par Valsts zemes dienesta darbību - nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības sistēmas uzturēšana, nekustamā īpašuma tirgus informācijas uzkrāšanas un analīzes veikšana; valsts vienotas ģeodēziskās sistēmas veidošana; valsts mēroga karšu izgatavošana; nekustamā īpašuma valsts kadastra adrešu, augšņu informācijas uzkrāšana un sistematizēšana. Saites uz citām mājas lapām par organizācijām, kurās ir pārstāvēts arī Valsts zemes dienests, kā arī saites uz citām mājas lapām par dažādu valstu zemes dienestiem. Aktuāla informācija par Latvijas Republikas vietu un nekustamo lietu adresēm (datu bāze).

 • Law & Finance Consulting Group. Juridiskie un grāmatvedības pakalpojumi
  Informācija par uzņēmuma sniegtajiem juridiskajiem, grāmatvedības un nodokļu pakalpojumiem.

 • LawSmart. Dokumentu paraugi
  Juridisko terminu vārdnīca, jautājumi un atbildes par tiesību nozaru problēmām ASV. Juridisko dokumentu un līgumu paraugi, vēstuļu paraugi.

 • Legislationline. EDSO datubāze
  Bezmaksas datu bāze, ko nodrošina Eiropas Drošības un sadarbības organizācija (EDSO). Tajā ir apvienoti starptautiskie tiesību akti, kā arī EDSO valstu nacionālie tiesību akti, kas attiecas uz likuma varu un regulē cilvēktiesību un pamatbrīvību jautājumus.

 • LEXTAL. Baltijas advokātu birojs
  LEXTAL ir pilna pakalpojumu klāsta advokātu birojs, kura pārstāvniecības atrodas visās trijās Baltijas valstīs. Advokātu biroja mājas lapā atrodama informācija par biroja vēsturi, komandu kā arī biroja prakses jomām.

 • Loze & Partneri. Zvērinātu advokātu birojs
  Zvērinātu advokātu biroja Loze & Partneri mājaslapa. Informācija par advokātu biroju, tā aktivitātēm un darbības jomām.

 • Lursoft
  LR Uzņēmumu reģistra datu bāze, informācija par uzņēmuma īpašniekiem (akcionāriem) un vadītājiem, uzņēmumu gada pārskatu reģistrs, uzņēmumu komercķīlu reģistrs, uzņēmumu maksātnespējas un bankrotu datu bāze, uzņēmumu tiesu procesu datu bāze, Latvijas tiesu nolēmumu datu bāze (ietver tiesu nolēmumus, sākot ar 1998. gadu), Latvijas laikrakstu publikāciju arhīvs. Pieeja autorizēta.

 • Par likumu un valsti. Latvijas Vēstneša portāls
  Portāls „Par likumu un valsti” ir Latvijas Republikas oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis” uzturēta vietne, kas nodrošina autoritatīvu un uzticamu pieeju valsts informācijai. Portālā pieejami normatīvo aktu jaunumi un skaidrojumi, valsts iestāžu informācija, e-konsultācijas, saites uz Latvijas un Eiropas Savienības tiesību aktu datu bāzēm.

 • Raimonda Brieža advokātu birojs
  Raimonda Brieža advokātu biroja juristi specializējas dažādās nozarēs, no līgumu sagatavošanas un saistību tiesībām līdz juridiskai palīdzībai krimināllietās.

 • Rīgas mājoklis. Rīgas pašvaldības aģentūra
  Lapa satur aktuālo informāciju par Rīgas pašvaldības aģentūru "Rīgas mājoklis", izskaidro tās uzdevumus, ļauj ieskatīties tās darbībās, normatīvo aktu sadaļā vienkopus var atrast spēkā esošus normatīvos aktus, kas regulē dzīvojamo māju pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jautājumus. Lapa sniedz informāciju arī par aģentūras piedāvātajiem semināriem un iespēju tajos piedalīties.

 • Rīgas pilsētas valsts un pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas komisija
  Lapa satur informāciju par dzīvojamo māju privatizācijas procesu, tā iznākumiem (statistika), sniedz atbildes uz ar privatizāciju un tai tuvām tēmām saistītiem jautājumiem. Ir pieejama arī nozīmīga informācija tiem, kuri jau kļuvuši par dzīvojamo māju vai dzīvokļu īpašniekiem pēc privatizācijas - kā jāapsaimnieko savs īpašums, kādi līgumi jāslēdz, statūtu paraugi u.c.

 • Rode & Partneri. Zvērinātu advokātu birojs
  Zvērinātu advokātu biroja Rode & Partneri mājaslapa. Informācija par advokātu biroju, tā aktivitātēm un prakses jomām.

1234