-
Cilvēktiesību centrs. Āfrika
Pretoria Universitātes Dienvidāfrikā juridiskās informācijas centrs. Piedāvā informāciju par akadēmiskajām programmām universitātē, centra darbību, projektiem un likumdošanu āfrikā, kas attiecas uz cilvēktiesībām. Satur noderīgu saišu kolekciju attiecībā uz cilvēktiesību resursiem āfrikā un pasaulē.
-
Cilvēktiesību komisāra biroja līgumu datubāze
Cilvēktiesību komisāra biroja līgumu datubāze. Apskatīti dažādi dokumenti un atjaunota informācija par starptautiskajiem cilvēktiesību līgumiem.
-
Darfūras krīze: juridisko aspektu izpēte
Amy Burchfield veidotajā ceļvedī aplūkoti ar Darfūras krīzi saistītie starptautisko tiesību jautājumi.
-
Derechos cilvēktiesības
Cilvēktiesību resursu ceļvedis. Ietver tādus tematus kā nāves sods, ekonomiskās un sociālās tiesības, korupcija, vārda brīvība, nesodāmība u.c. Piedāvā resursu katalogu ar norādēm uz dokumentiem, ziņojumiem, informācijas resursiem un žurnālu rakstiem, kā arī uz nevalstisku organizāciju interneta lapām, kas ir saistītas ar cilvēktiesībām.
-
Dienvidāfrikas juridiskās informācijas institūts (SAFLII)
Dienvidāfrikas juridiskās informācijas institūts apkopo un publicē informāciju par Dienvidāfrikas un Austrumāfrikas valstu tiesību aktiem un tiesu praksi, kā arī saites uz juridiskās informācijas resursiem internetā par Dienvidāfrikas un Austrumāfrikas valstu tiesību sistēmām, atsevišķām tiesību nozarēm, juridisko izglītību un juridiskajām profesijām.
-
DomCLIC datubāze. Tiesu prakse starptautisko krimināltiesību jautājumos
Datu bāze, kurā tiek apkopota dažādu valstu tiesu prakse starptautisko krimināltiesību jautājumos.
-
ECOLEX
Vides tiesību datu bāze, ko uztur ANO Pārtikas un lauksaimniecības organizācija (FAO), Starptautiskā dabas aizsardzības savienība (IUCN) un ANO Vides programma (UNEP). ECOLEX datu bāze satur informāciju par starptautiskiem līgumiem, ieteikuma tiesībām ("soft law"), dažādu valstu tiesību aktiem, starptautisko un nacionālo tiesu spriedumiem, tiesību doktrīnu.
-
Ēģiptes tiesību sistēmas un juridisko resursu pārskats
Mohamed S. Abdel Wahab ceļvedis sniedz informāciju pas Ēģiptes tiesību sistēmu, likumdevēja varu, izpildvaru un tiesu varu. Saites uz Ēģiptes tiesību ceļvežiem internetā.
-
Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija
Informācija par organizācijas darbību (darbības jomu uzskaitījums) un darbības mērķiem, tās dalībvalstīm. Noderīgas saites uz dažādu dalībvalstu organizāciju mājas lapām. Rokasgrāmatas, labākās prakses, vārdnīcas ne tikai ar ekonomiku saistītās nozarēs. Statistikas dati par procesiem ekonomikā pasaulē. Publikāciju katalogs un publikāciju iegāde Internetā.
-
Ekonomisko un sociālo tiesību centrs (CESR)
Informācija par ekonomiskajām un sociālajās tiesībām pasaulē, centra starptautiskajiem un nacionālajiem projektiem, tā darbību. Ietver plašu saišu kolekciju attiecībā uz cilvēktiesību resursiem pasaulē.
-
Ekvadoras tiesību sistēmas un juridisko resursu struktūra
Maria Dolores Miño ceļvedis sniedz informāciju par Ekvadoras likumdevēja varu, izpildvaru un tiesu varu, konstitūciju, likumdošanas procesu. Satur saites uz interneta resursiem par Ekvadoras tiesībām.
-
Gabonas tiesību sistēmas ceļvedis
Ernest Folefack ceļvedis sniedz informāciju par Gabonas likumdevēja varu, izpildvaru, tiesu varu, atsevišķām tiesību nozarēm, juridisko izglītību, juridiskajām profesijām, kā arī juridiskas informācijas meklēšanu.
-
Ganas tiesību pētniecība
Victor Essien sniedz izklāstu par Ganas tiesību sistēmu, tiesību avotiem, likumdošanu, paražām, citām tiesību sfērām (darba, ģimenes, krimināltiesībām), juridisko izglītību un profesiju, tiesu lietām.
-
Genocīda pētniecības tīkls (Aegis)
Informācija par genocīda pētniecības tīklu, kurš darbojas, lai novērstu genocīda atkārtošanos. Informācija par holokausta centru, holokausta vēsturi un literatūru. Informācija par notikumiem un stāvokli Ruandā. Informācija par projektu "Atcerieties nākotnei" (Remembering for the Future) Bēgļu Projektu (Refugee Project), Ruandas fondu, Zimbabves fondu u.c. Saites uz citām mājas lapām par genocīdu un holokaustu.
-
Globālā sasilšana: salīdzinošs ceļvedis par ES un ASV un viņu pieejām ANO konvencijai par klimata izmaiņām un Kioto protokolam
Apskata ANO konvenciju par klimata izmaiņām un Kioto protokolu, avotus, kuri jāpēta. Galvenās atšķirības starp ES un ASV pieeju globālās sasilšanas un vides jautājumiem. Citu valstu pieeja. Interneta resursi un bibliogrāfija.