Meklēšana


Palīdzība
 • Maksa Planka Salīdzinošo publisko tiesību un starptautisko tiesību institūts
  Informācija par Maksa Planka institūta publikācijām. OPAC - publiskas pieejamības katalogs. Informācija par Maksa Planka biedrību. Pieejams saraksts ar Institūta darbinieku zinātniskajiem rakstiem no 1996. gada. Virtuālā bibliotēka, juridisko žurnālu un periodisko izdevumu katalogs.

 • Maskavas Valsts juridiskās akadēmijas Eiropas tiesību katedra
  Maskavas Valsts juridiskās akadēmijas Eiropas tiesību katedras un Eiropas tiesību studiju centra lapa veltīta Eiropas Savienības aktuālajai informācijai. Tā satur gan dažādu tēmu publikāciju pilnus tekstus, gan bibliogrāfisku informāciju, kā arī jaunāko grāmatu apskatu, Eiropas Savienības aktuālo informāciju, dokumentu pilnus tekstus angļu un krievu valodās.

 • NATO
  Oficiālā Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (NATO) mājaslapa. Plaša informācija par organizāciju, tās dalībvalstīm un aktivitātēm.

 • Sabiedrības drošības pētījumi
  Zinātniskā žurnāla "Sabiedrības Drošības Pētījumi/Studii de securitate publica” mājaslapa. žurnāla izdošanu nodrošina Bukarestes Policijas akadēmija, žurnālā tiek publicēti sabiedrības drošības jautājumu pētījumi un analīze. Mājaslapā pieejama detalizēta informācija par žurnālu, kā arī tajā publicēto rakstu kopsavilkumi.

12